Instytut Urody Bonsai Spa

Stylizacja paznokci

Pielęgnacja dłoni to ważny składnik pielęgnacji każdej zadbanej kobiety oraz zadbanego mężczyzny. Piękne dłonie sprawiają, iż jesteśmy bardziej atrakcyjni. To wiąże się z większą pewnością siebie oraz tym, że zyskujemy w oczach innych. Z tego powodu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami!

Zadbaj o dłonie!

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg polegający na wcieraniu w paznokcie pasty z witaminami i minerałami oraz naniesieniu na nią warstwy specjalnego pudru. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja oraz odzywienie łamliwych i słabych paznokci. Manicure japoński opiera się na naturalnych składnikach, pyłek pszczeli, wit A i E, krzemionka. Zabieg polega na wielkorotnym wmasowywaniu warst pasty oraz pudru w efekcie czego składniki mineralne wnikają wgłąb paznokcia. Po zabiegu paznokcie są błyszczące i odżywione. Zabieg należy wykonywać w serii, zaleca się 3-4 zabiegi w odstępie dwóch tygodni.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy niezwykle trwały i wygodny, paznokcie są błyszczące i odporne na pekanie i zadrapania lakieru. Zaraz po wyjściu z gabinetu nie ma obawy że cos się rozmaże. Manicure hybrydowy rozpoczynamy od zdjęcia pprzedniej hybrydy, robimy to przy uzyciu frezarki i odpowiednich frezów. Nastepnie przygotowujemy płytkę, opiłowanie kształtu oraz skórki. Za pomocą bloczka polerskiego matowimy paznokcie dzięki czemu lakier będzie trzymał się lepiej. Kolejny krok to odtłuszczenie płytki, nałożenie i utwardzenie bazy i w końcu malowanie paznokci wybranym lakierem. Paznokcie utwardzamy w lampie UV. Na koniec nakładamy Top i również utwardzamy w lampie UV. Wykończeniem zabiegu jest nałożenie oliwki na skórki oraz kremu na dłonie.

Manicure klasyczny

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć klasycznego manicure, bo przecież to dłonie są wizytówka każdej kobiety. Jest to podstawowy i jeden z najbardziej popularnych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni. Manicure klasyczny składa się z nadania odpowiedniego kształtu paznokci, wycięcia i usunięcia skórek oraz wypolerowania płytki paznokciowej. Zabieg kończy się wmasowaniem kremu pielęgnacyjnego, odtłuszczeniem paznokci oraz: pomalowaniem odżywką, jednym, wybranym przez siebie kolorem perfekcyjną, białą końcówką french

Przedłużanie paznokci

Akryl - najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. Odpowiednio wyprofilowane paznokcie nie powinny różnić się od naturalnych. Zabieg polega na odpowiednim przygotowaniu płytki paznokcia (skrócenie, zmatowienie, odtłuszczenie). Następnie modelowana jest masa akrylowa oraz nadawany odpowiedni kształt paznokcia (kwadrat, migdał, owal, szpic). Końcowym etapem jest nabłyszczenie oraz ewentualne pomalowanie lub zdobienie. Zabieg kończy się wmasowaniem odżywczego kremu i oliwki.

Żel - druga, obok akrylu, metoda stylizacji paznokci. Sposób postępowania podczas stylizacji jest zbliżony do akrylu (skrócenie, zmatowienie, odtłuszczenie). Masa żelowa jednak nie zastyga sama i musi być utwardzona w lampie UV. Paznokcie również nie powinny odróżniać się od naturalnych, niezależnie od tego czy są pomalowane wybranym kolorem czy z końcówką french.

red-03

Zadbaj o piękno swoich stóp

Pedicure podstawowy

jest najpopularniejszym i najczęściej wykonywanym zabiegiem pielęgnacyjnym na stopy w salonach kosmetycznych. Polega na usunięciu skórek, nadaniu kształtu, wypolerowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu nadmiernej i zrogowaciałej skóry na stopach. Na koniec na paznokcie nakładana jest odżywka lub wmasowany olejek.

Pedicure z malowaniem

Polega na usunięciu skórek, nadaniu kształtu, wypolerowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu nadmiernej i zrogowaciałej skóry na stopach. Na koniec paznokcie malowane są lakierem hybrydowym lub klasycznym.

Pedicure SPA dla zmęczonych stóp

Pedicure zakończony masażem stóp. Terapia ma zbawienny wpływ na cały organizm. Dzieje się to za sprawą połączeń nerwowych przechodzących przez całe nasze ciało. Niektóre z nich mają swoje zakończenie w stopach, a zaczynają się od najważniejszych organów w ciele. Można zatem powiedzieć, że masując stopy wpływamy na cały nasz organizm.