Instytut Urody Bonsai Spa

Stylizacja Oczu

Stylizacja oprawy oka to podstawa zmysłowego spojrzenia. Brwi i rzęsy wymagają szczególnej uwagi - oddaj się w ręce profesjonalistek z Bonsai SPA i zachwycaj bez słów!

Stylizacja rzęs

Oferujemy: Rzęsy jedwabne - stylizacja metodą 1:1. Rzęsy typu norki - metodą 2:1 oraz 3:1. Efekt 3D - rzęsy jedwabne. Każda nasza Klientka traktowana jest indywidualnie. Zabieg stylizacji rzęs pozwala wydobyć naturalne piękno każdego oka. W ofercie posiadamy rzęsy różnych długości, grubości oraz skrętów. Pozwala to na indywidualne dobranie odpowiedniego efektu dla danej Klientki. Odpowiednio wykonany zabieg aplikacji rzęs w żaden sposób nie przyśpiesza ani nie spowalnia wypadania rzęs naturalnych.

oczy

Henna Brwi i Rzęs

Ładnie wyregulowane i wypielęgnowane brwi są ozdobą twarzy. Zbyt gęste można odpowiednio wyregulować, jednak kiedy brwi są za cienkie, to mamy, a raczej mieliśmy problem. W naszym salonie wykonujemy tradyzyjną hennę brwi i rzęs oraz hennę pudrową brwi.

HENNA TRADYCYJNA BRWI I RZĘSY: Henna jest dużo bardziej efektywna od kredek i tuszy do rzęs, Henna idealnie podkreśla kształt i kolor oczu, jej kolor indywidualnie dobieramy do każdej klientki, jej urody i naturalnego odcienia włosków.Po zastosowaniu rzęsy wydająsię dłuższe i gęstrze a brwi mają piękny kształt.

HENNA PUDROWA BRWI: Henna pudrowa jest to produkt naturalny, wegański, koloryzacja odbywa się dzięki naturalnym składnikom. Zabieg poza tym iż przyciemnia łuk brwiowy i nadaję brwiom piękny kształt to głęboko odżywia wzmacnia i przyśpiesza wzrost włosków.Produkt wolny od amoniaku i nadtlenku wodoru.

Architektura i geometria brwi

Architektura i geometria brwi z farbowaniem to zabieg podczas, którego przeprowadzamy dokładny wywiad, ustalamy dokładnie oczekiwania jakie masz wobec efektu końcowego, wykonujemy rysunek wstępny, który opiera się na dokładnych pomiarach brwi, dzięki niemu Twoje brwi, będą idealnie dopasowane do kształtu twarzy, następnie przystępujemy do farbowania, usuwamy zbędne włoski za pomocą nitki, pęsety lub wosku oraz przekazujemy zalecenia pielęgnacji brwi.

laminacja

Laminacja rzęs

Laminacja rzęs + botox : to nowocześniejsza wersja liftingu, który wykonywany był już od wielu lat. Jak sama nazwa wskazuje, ma on za zadanie podniesienie i podkręcenie rzęs, a co za tym idzie optyczne wydłużenie.

To świetny pomysł dla dziewczyn, które nie przepadają za mocnym make-upem – podczas zabiegu rzęsy są bowiem delikatnie przyciemniane, przez co można zrezygnować z ciężkiego tuszu do rzęs, co jest bardzo wygodne, szczególnie w letnie miesiące. Botoks używany w pielęgnacji rzęs to przede wszystkim naturalne olejki – z dzikiej róży, jojoba czy rycynowy, a także hydrolizowana keratyna, kolagen, witaminy z grupy A czy C. Dokładny skład zależy od używanego produktu, jednak zawsze są dość podobne